Prodejna bude uzavřena v sobotu 25. května. Po tuto dobu nebude probíhat ani distribuce objednávek.

Chivas Regal

Chivas Regal je celosvětově uznávaná značka luxusní skotské blended whisky, která je synonymem pro eleganci, kvalitu a tradici. Značka byla založena již roku 1801 bratry Johnem a Jamesem Chivasovými ve skotském městě Aberdeen. Od svého založení ušla velmi dlouhou cestu od řadové značky až po vrchol umění výroby nejen skotské whisky. Ve světě skvěle reprezentuje své řemeslo a dokazuje, že skotská blended whisky může dosáhnout stejné úrovně, jako skotská single malt whisky.

   #ShowMore# 

 

Výroba whisky Chivas Regal

Základem pro výrobu whisky Chivas Regal jsou vybrané skotské sladové whisky, které zrají v dubových sudech. Příkladem whisky, které jsou použité do výsledného blendu Chivas Regal je slavný Glenlivet, Aberlour či Strathisla. Při výběru sudů určených pro zrání je kladem obrovský důraz na kvalitu. Právě prvotřídní sudy totiž dodávají výslednému produktu jemnost, harmonii a bohatou chuť, ve které se dokonale doplňují sladké a ovocné tóny s kořeněnými nuancemi. Pro tento charakter jsou whisky Chivas Regal oceňovány po celém světě. 

Whisky Chivas Regal

Jedním z nejikoničtějších produktů palírny je Chivas Regal 12 Y.O., základní a zároveň nejrozšířenější varianta. Tato whisky je oblíbená pro svou lehkost, hladkost a jemné tóny vanilky a ovoce. Vedle toho však Chivas Regal nabízí i řadu exkluzivnějších edic, které zrají mnohem déle a nabízejí ještě složitější a sofistikovanější chuťové profily. Stejně jako u většiny skotských palíren i Chivas Regal pracuje s různými typy sudů pro dozrávání své whisky. V nabídce tak nalezneme například whisky dozrávající v sudech po sherry. V posledních letech jsou hojně používány silně vypálené sudy, které výslednému nápoji dodají hlubší a výraznější chuť. 

Míchaná whisky Chivas Regal

Chivas Regal zvedl ve světě pověst míchané whisky a značka se zároveň stala za dobu své existence symbolem luxusu a odhodlání, což se odráží i v designu jejich láhví. Charakteristickým prvkem je znak dvou zkřížených šípů, který symbolizuje loajalitu a vzájemnou spolupráci. Tuto whisky si vychutnáte nejlépe samotnou, na ledu, ale i jako součást pro ty nejlepší míchané nápoje.

6 položek celkem
Chivas Regal 12 Y.O.
110 Kč
Kód: 1804300
Chivas regal 12 Y.O.
930 Kč
Kód: 1102297
Chivas regal 18 Y.O. Kód: 1102300
Chivas Regal Extra Oloroso Sherry Casks Kód: 1102250
Chivas regal Royal Salute
3 599 Kč
Kód: 1102400

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem