ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY KAMENNÉ PRODEJNY: Pondělí - Pátek: 9 - 19, Sobota a Neděle: ZAVŘENO

Pampero

Vše začalo v roce 1938, kdy Alejandro Hernández a Luis Toro založili palírnu v Caracasu. Toto místo bylo přímo zrozené k výrobě rumu, který bude mít předurčeno oslovit širokou veřejnost a který by mohl navždy změnit historii venezuelského rumu. Pomoci k tomu měly především jedinečné podmínky, jako je klima vytvořené kombinací hor, džungle a pobřeží, jejichž kombinace vytváří téměř magickou směs, jejíž kouzlo bylo cítit v každé kapce tohoto mimořádného rumu. Hernández a Toro nejen že vytvořili rum jako žádný jiný, s nesrovnatelnou intenzitou a bohatostí chutí, ale byli skutečnými inovátory ve světě výroby rumů a stanovili nové standardy pro venezuelský rum, když poprvé prosadili minimální dobu zrání na 2 roky. Trvání na zrání rumu v sudech a využívání tepla a vlhkosti jeho okolí vytváří nezaměnitelnou chuť, která je po celém světě nesmírně populární. Pro všechny palírny tak bylo ještě více otevřené téma, jak sud ovlivňuje zrání destilátu.

   #ShowMore# 

Symbol rumu Pampero

Pampero v sobě zachycuje svobodu, hrdost národa a vášeň jeho zakladatelů. Toro a Hernández se nechali inspirovat llaneros, což je výraz pro řemeslné umění, ale také pro svobodný a vynalézavý způsob života na venezuelských pláních. To vše se v rumu odráží po téměř století a je jeho symbolem, na který jsou v jeho domovině patřičně hrdí. Venezuelské rumy se otiskly dnes již nesmazatelně do historie, a kromě rumu Pampero si můžeme vychutnávat legendární značky jako je rum Diplomatico či rum Santa Teresa.

Master Blender rumu Pampero

V současnosti stojí za výslednou chutí Master Blender Luis Gerardo Figueroa Tovar. Od té doby, co jeho otec nastoupil do práce jako obchodní zástupce pro Industrias Pampero, byl Luis uchvácen příběhy, které slýchával o vášnivých lidech, se kterými pracoval, a intenzivním zlatavém moku, na jehož výrobu byli tak hrdí. Od té doby se Luis nikdy nevzdal své ambice stát se Master Blenderem domu Pampero. Rum Pampero si nejlépe vychutnáte samotný v pokojové teplotě, případně s kostkou ledu. Ty nejlepší rumové koktejly používají často Pampero jako svou složku.

1 položek celkem
Pampero Aniversario Reserva Exclusiva Kód: 1315100

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem