Bedna s páčidlem - Bumbu pack

1 998 Kčs DPH (1 998 Kč/ks)

Do 2 dnů

Nákupem získáte: 399 bodů

Země: Barbados% alkoholu: 35
10 x hodnoceno

Více informací

Bedna s páčidlem - Bumbu pack je ideálním dárkem pro milovníky prémiových rumů. Toto originální balení obsahuje - kromě bedny samotné - láhev Bumbu 0,7 l, skleničku Bormioli, králičí paštiku Via Delicia, luxusní čokoládu Ajala a krém balsamico di modena s fíky. Tedy vše potřebné pro chvíle relaxace. Pro naaranžování je v bedně také dřevěná vlna. Tím posledním, avšak velmi důležitým, co balení obsahuje, jsou hřebíky a páčidlo. Hřebíky na zatlučení víka bedny a páčidlo pro obdarovaného, pro efektní otevření bedny.

Bumbu je komplexní, jemný a nasládlý rum v ručně vyráběné láhvi se znakem ležatého kříže z cínu a uzavřený pravým přírodním korkem v přísně limitované produkci. Jeho receptura pochází ze 17. století od samotných námořníků, kteří se plavili Karibikem. Vyrábí se za použití pouze zcela přírodních produktů a je destilován ručně.

Se sklenkou Bormioli bude pítí opravdu nezapomenutelným zážitkem.

Čokoláda ajala je čokoláda z výběrových kakaových bobů z odrůdy Criollo pocházejících z ekologicky šetrného zemědělství v BIO kvalitě z Peru. Tato odrůda je velmi vzácná (pouze 3 % světové produkce) - je to původní odrůda kakaovníku, kterou používali již staří Mayové. Boby z této odrůdy mají unikátní chuť s jemnými tóny ovoce, oříšku, karamelu a vanilky.

Králičí paštika Via Delicia je lahůdková záležitost - pečený králík, trošku vepřového masa, čerstvá zelenina, sůl a koření. Neobsahuje lepek, konzervanty ani barviva. Vyráběno z čerstvého králičího masa z českých chovů. Složení:Králičí maso 72%, vepřové maso, zelenina (mrkev, celer, cibule), sůl, koření.

Glazury s octem Balsamico di Modena se skládají z "vypařovaného" octu balsamico di Modena, které se v profi gastronomii používají po celém světě na ozdobu a ochucení nejlepších jídel. Vhodné na saláty, rybí nebo kuřecí maso a grilovanou zeleninu.

Bedna s páčidlem vytvoří z několika dobrot krásný dárek ve skutečně originálním obalu. Každá dárková bedna je ze dřeva a jsou k ní přiloženy hřebíky, kterými bednu zatlučete. Poté už je pouze na obdaroveném, aby se do ní pomocí přiloženého páčidla dostal.

Související produkty