Rémy Martin Centaure de Diamant 0,7 l

1203400

Již se neprodává

Nákupem získáte: 4980 bodů

Země: FrancieStáří: až 70 let
Objem: 0,7 l% alkoholu: 40
27 x hodnoceno

Více informací

Rémy Martin Centaure de Diamant je klenotem značky Rémy Martin. Pierrette Trichet, cellar master společnosti Rémy Martin při pečlivém výběru těch nejlepších eaux-de-vie postupovala stejně, jako když klenotník vybírá ty správné drahokamy do šperku. Poté je nechala uzrát a pečlivě vytvořila tu pravou směs, stejně jako když klenotník musí vybraný kámen správně vybrousit a naleštit. Každý koňak je směsí několika set eaux-de-vie z hroznů různých ročníků, která patří mezi 10% nejcennějších zásob sklepů. Jedná se o ročníky různého stáří, které dohromady pokrývají třicetiletou sklizeň.

Rémy Martin Centaure de Diamant je skvělým dárkem. Je zabalen v cofretu, který ukrývá skutečný šperk – kvalitní letitý koňak v luxusní karafě. Každá láhev má své unikátní výrobní číslo. Bohatou a harmonickou chuť tohoto výtečného koňaku jistě ocení každý milovník a znalec. Je určen pro lidi, kteří u společnosti Rémy Martin hledají to nejlepší, aby si dopřáli cenný a vzácný zážitek.

Informace o značce

Sláva Rémy Martin House začala již v roce 1724, kdy byl tento koňak založen mladým vinařem, panem Rémy Martinem. Roku 1738 byl tento koňak oceněn francouzským králem Ludvíkem XV., který mu jako jedinému dovolil založit další vinice navzdory zákonu, který jejich rozšiřování již neumožňoval. Roku 1848 uvedl Rémy Martin první koňak s označením "Fine Champagne Cognac". O 22 let později byl uveden mýtický symbol "Centaur", který reprezentuje dokonalé spojení člověka s přírodou.

 V současnosti je značka vlastněna společností Rémy Cointreau, založenou v roce 1991. Oproti konkurenci, kde stáří základní produkce dosahuje cca 6ti let, se v roce 2012 nechala společnost RÉMY MARTIN slyšet, že její škála bude začínat na 10 letech zrání. Tato značka je špičkou v produkci takzvaných „Fine Champagne Cognac“. Eaux-de-vie používané v produktech Rémy Martin pocházejí z dvou nejlepších regionů –  Grande Champagne a Petite Champagne. Půdu v těchto oblastech má totiž nejkvalitnější složení pro proces zrání. Neváhejte tedy a nechte se hýčkat tradičním zpracováním, vyváženou chutí a nezaměnitelným aroma těch nejlepších cognaců. 

Související produkty