Produktové řady

  Cena

  Degustace

  Naše degustace Vám nabízejí jedinečnou možnost ochutnat a porovnat větší počet vzorků vybraných destilátů nebo vín. Opět je v nabídce i oblíbená degustace vína z Kanady. Domluvit si s námi můžete také individuální ochutnávku pro skupiny přátel nebo rodinných příslušníků.


  Společnost BEST DRINK s.r.o. garantuje, že v případě vládních nařízení v souvislosti s COVID-19, která by znemožnila konání Vámi již zakoupené degustace, Vám bude vrácena celá finanční částka nebo nabídnut další termín na základě Vaší preference.
  Zobrazit více informací Zobrazit méně informací


  Naše degustace Vám nabízejí jedinečnou možnost ochutnat a porovnat větší počet vzorků vybraných destilátů nebo vín. Během degustace se dozvíte mnoho zajímavostí o ochutnávaných nápojích a budete si moci vzájemně porovnat své dojmy. Typ ochutnávky si můžete si vybrat z různých variant dle svých preferencí. Témata degustací a vzorky postupně doplňujeme a obměňujeme.  Degustace probíhají na adrese Náchodská 2548/77, Praha 9, samostatný vchod hned vedle naší kamenné prodejny. Začátek je vždy v 19,00, kapacita je maximálně 12 účastníků. Součástí každé ochutnávky je i malé občerstvení a voda.  V případě zájmu o individuální ochutnávku volejte na telefon 724 105 758 nebo pište na e-mail: info@bestdrink.cz.


  Zobrazit méně informací

  Degustace  Počet produktů: 28

  na stránku