Víno měsíce

Každý měsíc pro Vás připravujeme speciální nabídku. Pečlivě vybereme jeden druh vína od našich zahraničních vinařů, který označíme jako

„VÍNO MĚSÍCE“.

Pravidelně se tak můžete těšit na zvýhodněný set vín. A co set obsahuje? 6 lahví vína, kdy ke 4 lahvím vína dostanete další 2 zcela ZDARMA. Vytvořte si doma postupně zásobu oblíbených vín, které budete mít vždy po ruce.

#ShowMore#

Vína vybíráme vždy s ohledem na daný měsíc, během léta se tedy můžete těšit na lehčí, svěžejší, případně perlivá vína, během chladnějších měsíců potom dostanou prostor vína s robustnější chutí.

Vybrané víno je samozřejmě možné zakoupit i samostatně.

 

Představujeme VÍNO MĚSÍCE LISTOPADU: Schiefer Riesling Qualitatswein feinherb 0,75 l

V tomto skvělém polosuchém Rieslingu rýnském se zúročily stovky let práce ve vinařství, ruční poctivá práce lidí s citem pro přírodu, půdu, počasí a révu. Výsledkem je prvotřídní víno se svěží ovocnou vůní broskví a jablek, chutí velmi svěží, vyváženou kyselinkou a jemnými minerálními tóny dodávanými půdou plné břidlice. Výborně se hodí k lehkým pokrmům z drůbežího masa, rybám, asijskému kari nebo těstovinám či salátům. Ideální podávat při 8-10°C. Hrozny pocházejí z vinic na březích řek Mosela a Saar. Fermentace probíhá v nádržích z nerezové oceli při řízené teplotě. Víno několik měsíců leží na kalech a před samotným lahvováním prochází jemným filtračním procesem.

Nejprodávanější

1 položek celkem
Schiefer Riesling Qualitatswein feinherb Kód: 2625850