Dictador La Vida Dulce Japan 0,7 l

Kód: 1338058
Značka: Dictador
67 000 Kč 95 714,29 Kč / 1 l
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dictador La Vida Dulce je mimořádně zajímavý rum. Jedná se o blend rumů ve stáří 30–35 let a na jeho namíchání spolupracoval, společně s master blenderem společnosti Dictador, věhlasný japonský barman Mambo Sadamoto. Původně bylo všech 300 láhví určeno pro japonský trh, a především pro jeho známý obchod a bar „Rum & Whisky“ v Kjótu. O této mimořádné edici se ovšem dozvěděli i odběratelé mimo Japonsko a projevili o ní nebývalý zájem. Nakonec se tak do Japonska dostalo láhví pouze 240, zbytek si rozdělila Austrálie, Čína a 18 láhví doputovalo i do České republiky. Většinu si u nás již rozebrali sběratelé a 4 láhve dostala k dispozici naše společnost. Tři z nich si již zakoupili naši zákazníci. Nyní nám zbývá k prodeji pouze jedna jediná. Využijte tuto nebývalou příležitost.

Japonci milují podobně jako Češi sladší rumy, a proto požadavek na master blendera společnosti Dictador zněl: vytvořte ze svých nejstarších zásob co nejsladší rum. Bylo tak vytvořeno několik vzorků, a nakonec byl vybrán ten, který splňoval náročné požadavky pana Sadamota. Vůně Dictadoru La Vida Dulce je opravdu bohatá, plná vanilkové zmrzliny a hustého cejlonského čaje ochuceného máslem. Chuť je jemná, stejně jako ten nejkvalitnější javorový sirup, bohatost jí dodávají tóny karamelových ořechů Amontillado s dotekem francouzského dubu. Dochuť připomíná sladký lahodný zákusek, který se dlouho rozplývá na jazyku.

Dictador La Vida Dulce Japan 0,7 l

Expres po Praze

V případě objednání do 12. hodiny přivezeme ještě dnes!
Dictador La Vida Dulce Japan 0,7 l

Rychlé dodání

Skladem více než 10.000 láhví, expedujeme ihned.
Dictador La Vida Dulce Japan 0,7 l

Kamenná prodejna

V přátelském prostředí poradíme s výběrem.
Dictador La Vida Dulce Japan 0,7 l

Alkoholu rozumíme

Jsme experti v oboru. Neváhejte zavolat. Vybírejte s námi.

Doplňkové parametry

Kategorie: Investiční alkohol
% alkoholu: 46
Stáří: 30 - 35 let
Výrobce: Dictador
Země: Kolumbie
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Historie rumů Dictador sahá až do roku 1913, kdy byla založena společnost Destilería Colombiana. Legenda ale praví, že již na konci 18. století se do Cartageny vydal Španěl Severo Arango y Ferro, aby dohlížel na výběr daní ve španělských koloniích. Díky jeho tvrdé ruce se mu začalo přezdívat Diktátor. Když ochutnal místní rum, okamžitě se do něj zamiloval a zanedlouho s ním začal i obchodovat. O dvě stě let později se jeden z jeho prapotomků, Julio Arango y Parra rozhodl pokračovat v jeho odkazu, a tak se zrodil jeden z nejlepších karibských rumů, Dictador.

   #ShowMore#

Dictador je kolumbijský rum zrající v dubových sudech a s historií sahající až do roku 1913. Má špičkovou chuť, zdokonalenou pečlivou výrobou a recepturou, kterou dobře střeží rodina Parra – již třetí generace master blenderů rumů Dictador. V portfoliu rumů společnosti Dictador najdeme převážně tmavé rumy vyráběné ze třtinového medu – zahuštěné třtinové šťávy s bohatou chutí. Na výběr jsou dvanáctileté rumy, dvacetileté rumy, i méně známé rumy ročníkové. Tyto láhve mohou být ideálním dárkem ať už k výročí, narozeninám či jinému životnímu jubileu. Zároveň si ročníkové Dictadory drží oproti rumům podobného stáří velmi nízkou cenu. Není žádným tajemstvím, že rumy o stáří například 40 let vyjdou často na desítky tisíc a rumy Dictador jsou tak ideální investicí.

Lalique 1976

V roce 2020 navázala společnost Dictador spolupráci s prestižní sklářskou společností Lalique a společně uvedli na trh skvostné dílo Dictador Generations en Lalique 1976. Bylo vyrobeno pouhých 300 láhví a tzv. nultá karafa se prodala v aukci za 30.000 liber. Značka Dictador se tak dostala do prestižní společnosti investičních destilátů – skotské single malt whisky a koňaku.