Diplomático Single Vintage 2002 0,7 l Zobrazit větší

Diplomático Single Vintage 2002 0,7 l

1276010

Již se neprodává

Nákupem získáte: 1380 bodů

Země: VenezuelaStáří: 13 let
Objem: 0,7 l% alkoholu: 43
24 x hodnoceno

Více informací

Skladem je pouze pár posledních láhví, výroba byla ukončena.

Diplomático Single Vintage 2002 je limitovaná edice slavné palírny vyrobené ze sklizneˇ roku 2002. Každá edice Diplomático Vintage se chuťově liší, vždy se však jedná o vyjímečný rum vhodný nejen pro slavnostní příležitosti.

Maestro Ronero Tito Cordero se rozhodl použít pro zrání tohoto skvostného destilátu ty nejlepší sudy po bourbonu a single malt whisky. Tyto sudy následně uchovávaly svůj rumový obsah, dokud nedosáhl optimálního stáří. Po jeho dosažení byl uložen do sudů, které dříve obsahovaly španělské sherry, aby finálnímu rumu poskytly závěrečný dotek.

Výsledkem je skvělý rum. Jemné dubové tóny vyvážené sušeným ovocem, vanilkou, čokoládou a  lehkými náznaky toastu, které také můžeme vnímat v tomto elegantním, komplexním a intenzivním rumu, Vás nenechají na pochybách, že jste ochutnali skutečně skvělý rum. Vyrobeno pouze 35 tisíc láhví pro celý svět.

Palírna Destilerias Unidas dostala ocenění RUM DISTILLERY OF THE YEAR 2013. Stejně tak již výše zmíněný Tito Cordero získal ocenění MASTER BLENDER OF THE YEAR 2013.

Související produkty