Rum starter pack 1 Zobrazit větší

Rum starter pack 1

Již se neprodává

Nákupem získáte: 689 bodů

Země: Guatemala
132 x hodnoceno

Více informací

Pro všechny začínající fanoušky prémiových rumů jsme sestavili balíček těch, které podle nás tvoří vstupní bránu do tohoto světa. Nejznámějšími rumy jsou bezesporu Zacapa a Diplomático, které jsme doplnili o jejich neméně známé kolegy Legendario a Barceló. Pro Váš co možná nejlepší zážitek z jejich ochutnání dostanete k tomuto balíčku rumů 2 sklenky Diplomático Tasting ZDARMA. Všechny láhve, vyjma Legendario Elixir, jsou dodávány v kartoncích.

Varitantu ve dřevěné bedně naleznete zde.

Rum Zacapa Centenario 1 l je super premium 23 let zrající rum vyráběný v omezeném množství z panenských šťáv cukrové třtiny. Má krásnou láhev s tradičním pleteným pruhem z palmového listí. V roce 1998 získal zlatou medaili na mezinárodním festivalu Karibské rumové týdny. Fantastického úspěchu dosáhl, když toto ocenění obdržel i v následujících 4 letech. V roce 2002 byl uveden do nově vytvořené síně slávy jako první a dodnes jediný rum na světě.

Diplomático Reserva Exclusiva 0,7 l zraje dlouhých 12 let v sudech z bílého kanadského dubu a následně je destilován metodou "Pot Still". Magickou jantarovou barvu a výjimečně vyváženou chuť získává díky umu a řemeslné dovednosti místního sklepmistra. Vůně je velmi bohatá, příjemná a uklidňující. Je sladký, s ovocnou chutí, což je charakteristické pro všechny rumy Diplomatico, avšak obsahuje ještě vyšší koncentraci a intenzivnější chuť.

Legendario Elixir de Cuba 7 Y.O. 0,7 l vyniká svou jedinečnou sladkou chutí. Má jantarovou barvu a aroma rozinek a pomerančů. Celkový charakter udávají nasládlé rozinky, které jsou v destilátu macerovány po dobu jednoho měsíce. Vůně nabízí jemnou ovocnou sladkost kombinovanou s typickou příchutí panenské šťávy vysoce kvalitní kubánské cukrové třtiny.

Barceló Imperial 0,7 l byl v letech 1999 a 2000 mezi 137 soupeřícími značkami rumu oceněn Chicagským institutem testování nápojů (Beverage Tastings Institute of Chicago) nejvyšším hodnocením (97 bodů ze 100). Porota označila Ron Barceló Imperial jako „prvotřídní alkoholický nápoj světové úrovně“. V letech 2000 a 2001 byl zvolen Beverage Institutem v Chicagu titulem „nejlepší rum na světě“.

Balík obsahuje: Zacapa 23 1 l, Diplomático Reserva Exclusiva 0,7 l, Legendario Elixir de Cuba 0,7 l, Barceló Imperial 0,7 l a 2 sklenky Bormioli.

Související produkty